SOLO ? NIGDY NIE ZNACZY ?SAMA?

SOLO ? to samodzielność, samowystarczalność, swoboda, samodecydowanie

SOLO ? to partia solowa w tańcu, muzyce, sporcie

SOLO ? styl, spokój i słońce

SOLO ? to TY

Nasza marka powstała z potrzeby serca. Pozamykani w czterech ścianach, straszeni z każdej strony wizją nieznanej nikomu przyszłości, zapragnęliśmy sprawić, by każda z nas poczuła się bezpieczna i piękna. Otulona ciepłą i miłą w dotyku bawełną, ale i całą feerią barw i radosnych druków. Nie martwiąc się o figurę, wiek czy fryzurę tego dnia. Sprawić, by każdy z naszych modeli, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, wyczarowywał uśmiech, spokój i poczucie bezpieczeństwa w nas wszystkich, w każdej z nas, SOLO.

SOLO, to także MY. Sami malujemy ręcznie druki, projektujemy modele z wszystkimi wszywkami, taśmami i innymi dodatkami. Wykorzystujemy bardzo dobrych jakości polskie tkaniny i dzianiny. Wszystko szyjemy w naszej lokalnej szwalni. To też znak tego czasu, by wspierać się nawzajem.

Każdy z modeli możesz dowolnie zestawiać z innymi. Tylko TY decydujesz też jaki charakter ma mieć taki zestaw. Zmienisz go z łatwością przy pomocy dodatków: butów, torby, biżuterii, makijażu. I o to nam chodziło byś czuła się WOLNA od konwenansów świata ?przed lockdownem?. Świat musiał zmienić swe sztywne dotąd reguły, dlaczego więc TY masz czuć się zakleszczona przez te modowe.

Spotkanie biznesowe przed monitorem komputera, wykład dla studentów via net? Dyżur w gabinecie lekarskim, a może i nocny w szpitalu? Odprowadzenie dzieci do szkoły, a potem jogging w drodze powrotnej? Zakupy, załatwianie spraw urzędów, a po wszystkim wizyta u ulubionej kosmetyczki? Wreszcie wakacyjny luz, bez konieczności ciągłego wciągania brzucha i pocenia się w obecnych wszędzie poliestrach. Zamieniamy ?co powinnam na siebie włożyć?, na ?dzisiaj czuję w kolorach….?

Dobrze, że zajrzałaś do SOLO.

Będziemy często proponować Ci nowe wzory, kolory i druki, a reszta już tylko w Twoich rękach. Ciekawi twojej SOLÓWKI, przedstawiamy Ci nasze SOLO.

W jakich kolorach, zatem, czujesz dzisiaj? 🙂